Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 865519

Koopman mechanik / blacharz / lakiernik

Oferta pracy w Holandii

Start People dla jednego ze swoich klientów w Amsterdamie poszukuje mechaników / blacharzy / lakierników samochodowych z doświadczeniem. Firma jest terminalem samochodowym znajdującym sie w porcie w Amsterdamie i oferuje szereg usług z branży motoryzacyjnej.
Praca jest na pełen etat, od poniedziałku do piątku w godz. 07.00-15.45.
Agencja pracy Start People nie posiada mieszkań pracowniczych oraz samochodów, a praca znajduje się w miejscu, gdzie nie ma możliwosci dojazdu środkami transportu publicznego.

Wymagania:
Własne zamieszkanie w (okolicy) Amsterdamie i własny transport do pracy;
Wykształcenie w zawodzie mechanik / blacharz / lakiernik;
Doświadczenia na podobnym stanowisku;
Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
Dokładność, zaangażowanie, punktualność, profesjonalizm;
Ważne prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
Przygotowywanie samochodów do różnorodnych napraw;
Naprawy blacharskie i lakiernicze samochodów nowych i używanych;
Montaż cześci w pojazdach samochodowych;
Praca zgodnie z wytycznymi i normami.

Oferujemy:
Umowę o pracę w stałych godzinach;
Ubezpieczenie;
Atrakcyjne wynagrodzenie:
Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną (załączając CV) na adres: jobs@startpeople.nl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Powiększ

Informacja z serwisu