Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 865508

Kierowca wózka widłowego / pracownik magazynu w Tiel

Oferta pracy w Holandii

Masz doświadczenie w pracy na wózku widłowym lub EPT? Jesteś natychmiast dyspozycyjny(a)?
Jesteś w posiadaniu ważnego certyfikatu i szukasz pracy na dłuższy czas? Mamy dla Ciebie pracę w DHL w Tiel!
Na tym stanowisku dbasz o to, aby właściwe towary były umieszczone we właściwym miejscu.

Ta funkcja obejmuje następujące zadania:
• umieszczanie towarów w odpowiednim miejscu
• sortowanie dużych i często ciężkich paczek za pomocą skanera
• kompletacja zamówień za pomocą systemu Voicespeak z lub bez EPT
• załadunek i rozładunek
• rejestrowanie danych w systemie za pomocą skanera
• utrzymywanie miejsca pracy w czystości
• umiejętność pracy w zespole

Jesteś doświadczonym kierowcą wózka widłowego lub pracownikiem magazynu, który jest dostępny na cały etat i przez dłuższy czas.

Wymagania:
• posiadasz ważny certyfikat na wózki widłowe
• posiadasz doświadczenie zawodowe jako kierowca wózka widłowego
• posiadasz doświadczenie w pracy z EPT
• posiadasz własne zakwaterowanie oraz transport do pracy
• jesteś przygotowany do podjęcia innych zadań w magazynie w razie potrzeby
• jesteś elastyczny, pracowity, koleżeński i precyzyjny

Oferujemy Ci pracę w pełnym wymiarze godzin. Pracujesz średnio 32-40 godzin tygodniowo, w miłym zespole, w czystym środowisku. Na stanowisku pracownika magazynowego stawka wynosi € 10, 41 brutto na godzinę (od 23 lat). Stawka dla kierowcy wózka widłowego wynosi € 11, 24 brutto na godzinę. Standardowe godziny pracy są 09:00 – 18:00 i 14:00 – 22:00. Przy dużym natężeniu pracy godziny pracy mogą nieznacznie odbiegać od tych standardowych.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w j. niderlandzkim lub angielskim na adres: jobs@startpeople.nl z dopiskiem DHL Tiel.

Powiększ

Informacja z serwisu