Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 865503

Roermond- operator lasera spawalniczego

Oferta pracy w Holandii

Start People International Recruitment poszukuje operatorów lasera spawalniczego dla naszego klienta SIF z siedzibą w Roermond. SIF zajmuje się produkcją metalowych rur i tub, wykorzystywanych na platformach wiertniczych oraz morskich farmach wiatrowych. Rury mają średnicę od 1, 5 do 11 m, długość 120 m oraz masę max. 1200 ton. Firma wykonuje produkty na zamówienie, co oznacza dużą różnorodność asortymentu.

Opis stanowiska:
- obsługa (pół)automatycznego lasera spawalniczego- tworzenie spawów wg wyznaczonych instrukcji
- utrzymywanie maszyny w ruchu
- usuwanie prostych awarii i przeprowadzanie nieskomplikowanych napraw i kontroli okresowych
- wypełnianie dokumentacji należącej do danego przedmiotu
- od pracownika jest oczekiwane, że docelowo będzie w stanie obsłużyć min. 3 lasery
- sygnalizowanie o nieprawidłowościach przełożonemu
- współpraca z działem kontroli jakości oraz specjalistami procesu spawania
- utrzymywanie stanowiska pracy w czystości i ładzie

Nasze oczekiwania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyn w przemyśle ciężkim lub jako spawacz
- odpowiedzialność oraz solidność
- umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
- znajomość jednego z języków: angielskiego, niemieckiego bądź niderlandzkiego
- własny transport do pracy
- prywatne zakwaterowanie w okolicach Roermond
- dostępność do pracy na trzy zmiany (po miesięcznym okresie wdrożeniowym na zmianę dzienną)

Nasza oferta:atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
- zatrudnienie na pełny etat
- dodatki zmianowe na zmianie popołudniowej (28%) oraz nocnej (35%) i za pracę w weekendy (75% w soboty oraz 100% w niedziele)
- zwrot kosztów dojazdu w kwocie €0, 19/km
- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Brzmi dobrze? Zgłoś się do nas, wysyłając swoje CV w j. niderlandzkim, niemieckim lub angielskim na adres: jobs@startpeople.nl z dopiskiem: Spawacz Roermond

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 865503

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2019-08-16 10:54:49
Ilość wyświetleń:
26
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: StartPeople
Państwo: Netherlands

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: international.recruitment@startpeople.nl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Roermond- operator lasera spawalniczego
 mobile