Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 865340

Elektryk szafy sterownicze

Oferta pracy w Niemczech

Opis stanowiska:
Wykonywanie szaf sterowniczych i instalacji elektrycznych.

Zakres obowiazkow:
- montaz szaf sterowniczych
- wykonywanie polaczen elektrycznych w szafach sterowniczych
- kablowanie obiektow w zakresie zasilania i sterowania
- kontrola dzialania szaf i rozdzielnic
- przeglad, serwis, konserwacja instalacji

Wymagania:
- umiejetnosc czytania schematow elektrycznych i dokumentacji technicznych
- doswiadczenie na podobnym stanowisku
- aktualne uprawnienia SEP
- komunikatywny jezyk niemiecki (znajomosc polecen technicznych)
- swiadectwo/certyfikat ukonczenia szkoly
- prawo jazdy i samochod mile widziane

OFERUJEMY:
- niemiecka umowa o prace, ktora jest zawarta na czas nieokreslony
- zakwaterowanie znajdujace sie najblizej miejsca pracy
- miesieczna dieta w wysokosci 1000 €
- urozmaicona prace w przemysle przetworczym
- atrakcyjne wynagrodzenie wynoszace 2500 € - 2800€ miesiecznie na reke (uwzgledniona w tym rowniez dieta)
- 300 € premii po przepracowaniu 3 miesiecy
- dodatkowa pensja w postaci:
Dodatku swiatecznego, dodatki urlopowe, zwroty za dojazd
- dodatkowa premia za polecenie w postaci 300 €
- cotygodniowe zaliczki
- opieka przez polskiego koordynatora

Informacja z serwisu