Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 865335

Kierowca C+E

Oferta pracy w Niemczech

Opis stanowiska:
Trasy obejmują w większości teren samych Niemiec, sporadycznie kierunki krajów Europy środkowej i zachodniej. Najbardziej preferowane systemy pracy to m.in.: 2/1, 3/1, 4/1, ale pracodawca otwarty jest też na inne rozwiązania!

Wymagania:
• ważne prawo jazdy kategorii C+E, świadectwo kwalifikacji zawodowych oraz karta kierowcy,
• język niemiecki lub angielski - minimum na poziomie podstawowym,
• gotowość do podjęcia zatrudnienia na terenie Niemiec,
• doświadczenie w transporcie.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
• pracę w wybranym przez Państwa systemie,
• pełne wsparcie w trakcie negocjacji z potencjalnym pracodawcą,
• pomoc w zakresie przygotowania dokumentów aplikacyjnych oraz relokacji.

Powiększ

Informacja z serwisu