Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 865333

Monter instalacji

Oferta pracy w Niemczech

Opis stanowiska:
• profesjonalna instalacja zraszaczy oraz systemów gaśniczych zgodna z niemieckimi wytycznymi przeciwpożarowymi,
• instalacja i serwisowanie rozdzielni,
• przebudowa, naprawa i rozbudowa instalacji przeciwpożarowych.

Wymagania:
• dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1),
• doświadczenie na podobnym stanowisku, zmysł techniczny,
• mile widziane wykształcenie kierunkowe lub certyfikaty,
• precyzja w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole,
• motywacja i elastyczność,
• wytrzymałość fizyczna oraz brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowe o pracę,
• zapewnione zakwaterowanie,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość rozwoju,
• wsparcie w pierwszym kontakcie z potencjalnym pracodawcą,
• wsparcie w przygotowaniu dokumentów związanych z zatrudnieniem.

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 865333

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2019-08-15 12:24:08
Ilość wyświetleń:
40
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: workneurope
Państwo: Germany
Nr telefonu: 725537666

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: mateusz.kula@workneurope.com, 725537666

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Monter instalacji
 mobile