Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 865332

Opiekun medyczny - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Opis stanowiska:
• pielęgnacja i opieka nad pacjentem w domowym otoczeniu,
• podawanie leków według zaleceń lekarza,
• sporządzanie dokumentacji pielęgnacyjnej,
• rozpoznawanie zmian u podopiecznego, określanie potrzeb dotyczących pielęgnacji oraz informowanie o nich lekarza prowadzącego,
• wsparcie podopiecznego w higienie osobistej oraz prostych codziennych czynnościach.
• czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego,
• doradztwo i wsparcie.

Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe poparte odpowiednimi dokumentami i doświadczeniem,
• dobra znajomość języka niemieckiego (min. na poziomie B2) potwierdzona odpowiednim certyfikatem (bądź chęć potwierdzenia takiej znajomości),
• prawo jazdy kategorii B,
• otwartość, pozytywne i przyjazne nastawienie do świata i pracy,
• gotowość dalszego kształcenia i rozwijania się.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę o pracę (stawka zależna od kwalifikacji i doświadczenia),
• zakwaterowanie
• ciekawą pracę 5 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym,
• 30 dni urlopu w roku,
• dodatkowe prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
• wsparcie w dalszym rozwoju według indywidualnych potrzeb,
• pomoc w uznawaniu polskich dyplomów na terenie Niemiec.

Powiększ

Informacja z serwisu