Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 865308

Pracownik produkcji - praca od zaraz

Oferta pracy w Holandii

Holandia/Okolice Leerdam

Produkcja: Pakowanie:Praca wykonywana przy taśmie - nakładanie półproduktów na gotowe spody pizzy, zapiekanek, ciastek/pakowanie sera.

Stawka 10,60 euro brutto/h
Nadgodziny płatne wg CAO
Pieniążki wakacyjne 8% wypłacane raz w roku
Dodatki zmianowe!

Szukamy pracowników produkcyjnych (żywność) o następujących wymaganiach.
- angielski lub holenderski komunikatywny
- gotowi zostać na okres minimum 1 roku.
- Doświadczenie w pracy produkcyjnej w przemyśle spożywczym. (Kandydaci z doświadczeniem jako operator w przemyśle spożywczym będą mieli możliwość wyboru firmy w której przejdą szkolenie)

2 na 5 kandydatów musi posiadać prawo jazdy kategorii B.

Energiczni pracownicy, którzy poważnie traktują swoją pracę.

Zadania:
Umieszczanie / dodawanie składników
Monitorowanie procesu krojenia (kontrola wizualna)
Zgłaszanie błędów / odchyleń w procesie
Rewizje ręczne (prostowanie produktów na linii, ręczne usuwanie gotowych produktów, przetwarzanie odrzuconych opakowań)
Sprawdzanie, czy stosowane są prawidłowe komponenty (surowiec, folia, etykiety)
Uzupełnianie materiałów pakujących

Oferujemy:
Tygodniowe wynagrodzenie
Ubezpieczenie i zakwaterowanie (płatne)
Kontrakt Holenderski
Dojazd do pracy
Opiekę koordynatora na miejscu
Dodatkowych informacji udzielimy podczas rozmowy kwalifikacyjnej!

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie cv na adres: dawid@knconsulting.eu

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez K&N Consulting KRAZ 21727 z siedzibą w Szczecinie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Powiększ

Powiększ

Informacja z serwisu