Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Islandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 865297

Operator koparki Islandia

Oferta pracy w Islandii

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Islandii

Miejsce pracy: Rejkiawik
Zakres obowiązków:
- obsługa koparki
godziny pracy: 9, 5 godziny dziennie od poniedziałku do czwartku i 8 godzin w piątek.

Wymagania:
- uprawnienia na koparki
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- doświadczenie na w/w stanowisku - 4 lata

Oferujemy:
islandzka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne.

całkowita pensja netto, po opodatkowaniu oraz odliczeniu kosztów zakwaterowania:

- Poniedziałek - piątek, łącznie 200 godzin miesięcznie
2.300 EUR (321.000 IKR) miesięcznie
Średnia stawka godzinowa IKR 1, 615

- przy wypracowywanych nadgodzinach (dodatkowe 8 godzin w sobotę), łącznie 242 godzin miesięcznie
3000 euro (418 000 IKR) miesięcznie
Średnia stawka godzinowa 1, 793 IKR

.osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:
w temacie prosimy wpisać "Koparka Islandia"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Powiększ

Informacja z serwisu