Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 855628

Kierowca autobusu Niemcy Koblenz (z darmowym zakwaterowaniem)

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio u niemieckiego pracodawcy.

komunikacja podmiejska Koblenz obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Koblenz okoliczne wioski i miasteczka ( zakwaterowanie zapewnione i oplacone)

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny niemiecki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda po okolicznych wioskach i miasteczkach okolice Koblenz, spokojne trasy nawet do 50 Km
praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany. nowe autobusy krotkie i przeguby
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy )
OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie:13, 23€/godz (2300€ podstawy brutto za średnio 160godz) + nadgodziny (25% wiecej extra) NADGODZINY WSZYSTKO CO PONAD 170 godz WYPLACANE jako nadgodziny!
Urlaubsgeld 13.88€ extra za kazdy dzien urlopu czyli 360€ w roku extra // Weihnachtsgeld (premia swiateczna) 420€
( podwyzka w przyszlym roku)
diety 6-12€ / dzien. Niedziela 50% i swieta 50% wiecej extra. po 22 i przed 6 rano extra 15% wiecej
premie + 25%dodatki za późne zmiany, niedziele i swieta tez extra platne!
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, diety. Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Prosze o zyciorys na:
niemcypracagmx.de
(prosze z dopiskiem Koblenz)
tel.604527332

Informacja z serwisu