Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 854867

Uczniowie i Studenci - Holandia od zaraz!

Oferta pracy w Holandii

Agencja pośrednictwa pracy Axidus International Sp. z o.o. (certyfikat nr 8517) poszukuje dla holenderskiego partnera pracowników ze statusem ucznia lub studenta na stanowisko:

Pracownik produkcji
(miejsce pracy: okolice Rotterdamu, Holandia)

Zakres obowiązków: proste prace magazynowe (m.in. pakowanie, sortowanie, segregacja, kontrola jakości owoców i warzyw)

WYMAGANIA:
- ważna legitymacja uczniowska lub studencka
- dyspozycyjność na minimum 6 tygodni
- elastyczność i motywacja do pracy
- nie wymagamy doświadczenia

OFERUJEMY:
- legalne zatrudnienie
- pensje wypłacane w trybie tygodniowym na wskazane konto w każdy piątek
- przewidywane tygodniowe wypłaty w przedziale 300 – 500 euro
- zwolnienie od podatku (do kwoty 2020 euro)
- stałą opiekę polskich konsultantów i koordynatorów
- ubezpieczenie, dojazd do pracy oraz zakwaterowanie (z Internetem)
- transport z Polski do Holandii i z powrotem
- atrakcje w czasie wolnym od pracy (wycieczki, imprezy integracyjne, wyjazdy na mecze piłkarskie)
- możliwość zatrudnienia również dla par i grup znajomych (zapewniamy wspólne zakwaterowanie)

Jak aplikować

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej (link poniżej).
Skontaktujemy się.

www.axidus.pl/kontakt/zglos-sie-nas/

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 854867

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
- Podświetlenie
- Strona główna
Data dodania:
2019-07-11 10:58:26
Ilość wyświetleń:
168
Stawka za godzinę:
10.45

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: axidus

Dodatkowe dane kontaktowe:

Oddział w Opolu
(Polska południowa)
ul. Księdza Hugona Kołłątaja 10 lok. 5
45-064 Opole
tel.: 77/402-80-70, 77/402-80-71, 797-401-094

Oddział w Olsztynie
(Polska północna)
ul. Kołobrzeska 1 lok. 6
10-443 Olsztyn
tel.: 89/527-03-27, 89/533-06-94, 797-401-095

numer certyfikatu KRAZ: 8517

biuro@axidus.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Uczniowie i Studenci - Holandia od zaraz!
 mobile