Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 847009

Kierowca autobusu Augsburg Niemcy 2700€ (z zakwaterowaniem)

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow. Zadnych dodatkowych oplat dla kandydatow . Nasze dzialania nie maja zadnego wplywu na umowe kandydatow z komunikacja miejska. Zatrudnienie bezposrednio w niemieckiej komunikacji.

komunikacja podmiejska Augsburg obecnie poszukuje pracownikow na stanowisko:
Kierowcy autobusu
Miejsce pracy: okolice Augsburg i München (nie po München) okoliczne wioski i miasteczka ( zakwaterowanie zapewnione )

WYMAGANIA:
prawo jazdy kat. D + kod 95 / przewoz osob
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny niemiecki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
jazda po okolicznych wioskach i miasteczkach miedzy Augsburg a München, spokojne trasy nawet do 50 Km
praca tez w weekendy czy nocki, rozne zmiany.nowe autobusy krotkie i przeguby
ranne i popoludniowe zmiany (poukladany plan pracy znany z gory na caly rok)
komunikacja podmiejska ze sprzedaza biletow lub komunikacja zastepcza
OFERUJEMY:9
wynagrodzenie: 2350€ podstawy bruto (176 nominal : 13.40€/godz+ nadgodziny do 210-215godz
premie + 50€ dodatki za pozne zmiany, + 75€ premia + 40€ bon na benzyne (po okresie probnym podwyzka)
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
26 dni urlopu na poczatku, pozniej do 30 dni w roku
Nadgodziny mozliwe . w sumie powyzej 2000€ na reke
Prosze o zyciorys na:
niemcypraca@gmx.de
(prosze z dopiskiem Augsburg
tel 579141504

Informacja z serwisu