Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 847005

Pielegniarka, Krankenschwester do 4000€ brutto (z darmowym zakwaterow

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez polskich podwykonawcow i agencji pracy
Szpitale, kliniki (do opieki w domu, dogladanie po zabiegach) obecnie poszukuja pracownikow na stanowisko:
PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy (takze Düsseldorf, München czy Stuttgart)
(zakwaterowanie zapewnione i oplacone )
(rozne systemy pracy i mozliwosci ustalania kilku dni lub tygodnia na zjazd do Polski, pracodawca elastyczny)

WYMAGANIA:
ukończona szkoła na kierunku pielęgniarstwo, liceum medyczne lub studia medyczne
examinierte Krankenschwester / examinierte Pfleger
doświadczenie zawodowe
komunikatywna znajomość j. niemieckiego
odpowiedzialność
otwartość i umiejętność pracy w grupie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
opieka nad chorym ściśle wg. zaleceń lekarza w domu (po zabiegach w szpitalach, czy klinikach)
dogladanie w domu, sprawdzanie aparatury
pomaganie i wspieranie ludzi starszych w ich codziennych czynnościach i wypoczynku
OFERUJEMY:
zakwaterowanie zapewnione i oplacone (rozne systemy pracy i mozliwosci ustalania kilku dni lub tygodnia na zjazd do Polski, pracodawca elastyczny)
umowa o pracę na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
opieka konsultanta i wsparcie w załatwieniu formalności
wynagrodzenie: 2800-3200€ brutto (od 2500€ netto / na reke, gdyz godziny nocne w domu za 22-23€ w domu pacjenta mozliwe)
25% für Nachtarbeit von 20:00-00:00 Uhr und von 04:00-06:00 Uhr 40%, für Nachtarbeit von 00:00-04:00 Uhr
50% für Sonntagsarbeit und Feiertag 100%
dodatek do emerytury (dodatkowy firmowy filar emyrytalno-rentowy, Pensionskasse)
MÜNCHEN, STUTTGART LUB DÜSSELDORF stawka godz 20-22€ + dadatki i darmowe zakwaterowanie
prosze o zyciorys na
med.personal@gmx.de
(dopisek Pielegniarka Berlin)
tel.004917623106254

Informacja z serwisu