Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 836260

Kierowca C+E okolice Stuttgart Niemcy System 3/1 4 na1 (z zakwaterowaniem )

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow. Niemiecka umowa na czas nieokreslony (zadnych dodatkowych oplat ani umow za nasze dzialania.prowadzimy tylko rekrutacje i ulatwiamy kontakt z pracodawca niemieckim)
STADTWERKE (Miasto) obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Kierowca C+E
Miejsce pracy: okolice Herrenberg pod Stuttgart ( wokol komina ) miasteczka i wioski w kierunku na Rottweil (miedzy Stuttgart a Rotweil)
(zakwaterowanie zapewnione i  oplacone)
mozliwy System 3 /1 lub 4/1 lub 5 na 1

WYMAGANIA:

prawo jazdy kat.  CE / karta kierowcy  ( ADR podstawy mile widziane, ale nie musi byc koniecznie)
znajomość języka niemieckiego :komunikatywny
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

wokol komina.(nowoczesne auta firanka / plandeka lub Absetzkipper czyli na rozwozenie malych kontenerow na gruz lub Seitenlader czyli na kontenery ) godziny pracy: 6 lub 7- 15/16
OFERUJEMY:
wynagrodzenie: 14-14.50€  podstawy ok.2600€ brutto (nominal 180 godz) +  diety 6 € / dzien + 25% wiecej za nadgodziny czyli wtedy 18€ / godz (po okresie probnym podwyzka)
stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. WEIHNACHTSGELD (13 ka) : 2600€ brutto
świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne
z ADR 1-2€ wiecej na godzine
Prosze o zyciorys na:
niemcypraca@gmx.de
(prosze z dopiskiem Herrenberg-Stuttgart)
tel. 538479025

Informacja z serwisu