Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Finlandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 820755

Technik Elektronik monter podzespołów Finlandia

Oferta pracy w Finlandii

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy Finlandii

Miejsce pracy: Południowa Finlandia

Obowiązki:

montaż instalacji elektrycznych na różnych liniach produkcyjnych i maszynach, w tym instalacjach mechanicznych, automatyki, oprzyrządowania i instalacji elektrycznych

Wymagania:
komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie
wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne: o profilu elektrycznym, elektronicznym lub telekomunikacyjnym,
umiejętność montażu elektrycznego, elektronicznego podzespołów i bloków,
-umiejętność czytania dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej, schematów elektrycznych
-umiejętność identyfikacji elementów elektronicznych,
umiejętność przekształceń jednostek miar,
umiejętność ręcznego, precyzyjnego lutowania (SMD),
Oferujemy:
długotrwała fińska umowa o pracę
wynagrodzenie 13.50 €/h brutto
zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę płatne 200 Euro
składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii przez Pracodawcę
ubezpieczenie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Elektronika Finlandia"

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) - c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Powiększ

Informacja z serwisu