Praca Za Granicą   |   Rejestracja   |   Zaloguj   |   Dodaj ogłoszenie   |   Mój profil!
  
  Zaawansowane wyszukiwanie   Pomoc
 

Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 812966

Operator CNC- Northeim

Oferta pracy w NiemczechAgencja pośrednictwa pracy Work Time (nr rej. 19380) obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR CNC

Miejsce pracy: 37154 Northeim

Wynagrodzenie brutto: 10, 13€ brutto / godz. + dieta 20, 00€ netto / dzień

Wymagania:
doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki metalu
podstawowe umiejętności techniczne
prawo jazdy kategorii B i własne auto

Obowiązki:
obsługa tokarki CNC

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika
Praca na 3 zmiany

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

info@worktime.biz

Administratorem Danych Osobowych jest Work Time Monika Rozicka, ul. Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn, zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul Kołobrzeska 38 lok. 3, 10-434 Olsztyn, e-mail: info@worktime.biz. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.
Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.Powiększ

 
Informacja z serwisu

    
Ogłoszenie nr 812966

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2019-02-11 13:31:01
Ilość wyświetleń:
37
Stawka za godzinę:
10.13Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: worktime
Państwo: Polska
 
Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@worktime.bizMobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator CNC- Northeim
 mobile