Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1217449

Spawacz/ Monter konstrukcje stalowe

Oferta pracy w Holandii

Oferta Pracy: Spawacz/ Monter konstrukcje stalowe

Lokalizacja: Holandia
Stawka godzinowa: 17, 50 euro brutto/godz.
Tygodniówka: 552 euro netto/40 godz. po wszystkich odliczeniach

Opis stanowiska: Jako spawacz/monter będziesz odpowiedzialny za staranne spawanie różnych konstrukcji stalowych, w tym grubościennych. Do Twoich obowiązków będzie należeć również obróbka wstępna i końcowa.

Wymagania:
• Doświadczenie w spawaniu wielowarstwowym
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Cotygodniowe wynagrodzenie netto (w każdą środę) zgodnie z układem zbiorowym pracy
• Zakwaterowanie zgodne ze standardami SNF
• Bezpłatny transport do pracy autami służbowymi
• Ubezpieczenie zdrowotne

Jeśli jesteś zainteresowany i spełniasz powyższe wymagania, prześlij swoje CV na adres praca@interwel.nl

Powiększ

Informacja z serwisu