Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1209799

Opiekunka z j.francuskim w Bois - Gauillaume Dep.76 / Francja od ZARAZ

Oferta pracy we Francji

Opieka nad kobietą 100 letnią (35kg ) z problemami kognitywnymi, Pani porusza się dość samodzielnie. Noce spokojne.

Seniorka zamieszkuje samodzielnie w apartamencie, w pobliżu sklepów oraz środków transportu

***Kamera w apartamencie, w strefach pracy

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

przygotowywanie posiłków oraz pomoc w ich przyjmowaniu
utrzymanie mieszkania w czystości, pranie i prasowanie
pomoc w utrzymywaniu higieny seniorki
pomoc w ubieraniu
WYMAGANIA :

Znajomość języka francuskiego
doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
Empatia i cierpliwość w pracy z osobami w podeszłym wieku
Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
Dyspozycyjność do podjęcia pracy OD ZARAZ
WARUNKI PRACY :

umowa CESU CDI bezpośrednio z rodziną
wynagrodzenie podstawowe 2.400 EUR netto/ mc
zakwaterowanie
wyżywienie
dostęp do internetu
Osoby zainteresowane proszę o OBOWIĄZKOWE PRZESŁANIE CV w j.francuskim ZE ZDJĘCIEM I REFERENCJAMI NA ADRES : eurotransak@gmail.com

Powiększ

Informacja z serwisu