Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1209670

Laminator ręczny

Oferta pracy w Holandii

Dla jednego z naszych klientów w okolicach Zwolle poszukujemy doświadczonego laminatora.
Opis stanowiska pracy:
 praca z żywicą poliestrową oraz włóknem szklanym
 produkcja i regeneracja form kadłubowych łodzi i jachtów,
Wymagane:
Doświadczenie jako laminator
Komunikatywny język angielski
Oferujemy:
• Tygodniowe wynagrodzenie- 455€ netto/36h
• Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen)
• Bezpłatny transport z adresu zamieszkania do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
• Ubezpieczenie zdrowotne
Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie swoich cv na adres: praca@interwel.nl z dopiskiem LAMINATOR

Powiększ

Informacja z serwisu