Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1209656

Praca w Holandii - ścinka papryki

Oferta pracy w Holandii

Agencja Pośrednictwa Pracy Kiwi Silesia Beata Fijoł z siedzibą w Pszczynie przy ul. Bielskiej 44 (wpis Marszałka Województwa Śląskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 27108) dla holenderskiego klienta poszukuje osób do pracy przy ścince papryki.

Wymagania:
• motywacja do pracy
• mile widziane doświadczenie
• sprawność fizyczna (odpowiednia do pracy w warunkach szklarniowych)
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
Praca polega na czynnościach związanych ze ścinką papryki na szklarni.

Warunki pracy:
• regularne, cotygodniowe wynagrodzenie (stawka 14, 27 Euro brutto/godzinę)
• holenderskie warunki zatrudnienia i wynagrodzenia (praca w wymiarze 40 – 48 godzin/tydzień lub w soboty)
• dojazd do pracy samochodem służbowym
• opieka polskojęzycznego koordynatora
• atrakcyjne warunki mieszkaniowe (Agencja posiada certyfikat SNF gwarantujący warunki mieszkalne zgodne z holenderskimi przepisami BHP i ppoż oraz spełniające normy przestrzeni prywatnej, sanitarnej i mieszkalnej)
Praca do podjęcia od 27-ego maja.
Osoby zainteresowane proszę o wysłanie cv na adres email podany do kontaktu. W tytule proszę wpisać: Papryka. Kontaktuję się z wszystkimi osobami które wyślą aplikacje.

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1209656

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2024-05-21 16:44:06
Ilość wyświetleń:
203
Stawka za godzinę:
14.27

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KiwiSilesia
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Pszczyna
Nr telefonu: +48 570 945 545

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kiwi.silesia@kiwiweb.nl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Praca w Holandii - ścinka papryki
 mobile