Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1209625

Pracownik magazynowy (magazyn przemysłowo-budowlany), 15-16, 50€ brut

Oferta pracy w Belgii

Pracownik magazynowy (magazyn przemysłowo-budowlany)

Miejsce pracy: Harelbeke, Belgia

Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY

zatrudnienie na belgijskich warunkach
gwarantowane 40h tygodniowo
stawkę 15€-16, 50€ brutto/h
dodatek zmianowy w wysokości 12, 5%
wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (493-559€, 535-582€)
możliwość przejścia na stały kontrakt
możliwość skorzystania z zakwaterowania firmowego 95€/tydzień (pokój 2-osobowy)
145€/tydzień (pokój 1-osobowy)
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9€ miesięcznie
bon żywnościowy w wysokości 8€ za każdy przepracowany dzień
dodatek wakacyjny - 15, 38 % rocznych zarobków brutto
premię roczną - 8, 33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
12 dodatkowych dni urlopu w roku (płatne)
termin wyjazdu ustalany indywidualnie z każdym kandydatem!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

prace magazynowe, takie jak przyjmowanie, przechowywanie i wysyłka towarów, produktów i surowców (śruby, uszczelki, kołnierze, zawleczki, ostrza tnące, wiertła, materiały spawalnicze, łańcuchy, wciągniki itp.)
liczenie i przeprowadzanie kontroli towarów przychodzących
wprowadzanie towarów do systemu
dbanie o prawidłowe przechowywanie towarów przychodzących
sprawdzanie towarów na podstawie list zamówień od inżynierów, brygadzistów na miejscu, którzy potrzebują produktów, osób, które potrzebują towarów w miejscu pracy
przez 75-85% czasu praca przy kompletacji zamówień i 5-10% jazda wózkiem widłowym (heftruck)
przestrzeganie przepisów i procedur (kontrola jakości towarów, inwentaryzacja, liczenie itp.)
praca na 2 zmiany (5:00-13:15, 13:00-21:15)

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

doświadczenie w pracy na magazynie w branży technicznej, najlepiej w sektorze metalowym
wykształcenie związane ze spawalnictwem lub branżą metalową
podstawowa znajomość spawania oraz akcesoriów
doświadczenie oraz certyfikat na wózek przedni (lub gotowość do jego uzyskania)
komunikatywna znajomość języka angielskiego, holenderskiego lub francuskiego
zainteresowanie branżą metalową i wszelkiego rodzaju materiałami technicznymi
znajomość pakietu MS Office i systemów ERP (Microsoft Dynamics jest dodatkowym atutem)
gotowość do pracy fizycznej
punktualność oraz dbałość o porządek
certyfikat VCA lub gotowość do jego uzyskania
prawo jazdy kat. B

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 690 630 543, 503 028 187

APLIKUJ: utm.guru/ugXMp

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Powiększ

Informacja z serwisu