Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1209197

2500€ NETTO! Kurier 100€ BONUS NA START!

Oferta pracy w Niemczech

OPIS

Praca w mieście LEIPZIG jako kurier dla firmy AMAZON

NIE WYMAGAMY JĘZYKA ani DOŚWIADCZENIA!

NIE WYMAGAMY CV!

MOŻLIWOŚĆ PRACY OD ZARAZ!

OFERUJEMY:

Stawkę dzienną 90€ NETTO - w tym dieta 14€!

Pracę blisko zakwaterowania - 10 min drogi

Pierwszą umowę na okres 1 roku

Zakwaterowanie dla osób pojedyńczych, grup jak i par! Podchodzimy indywidualnie do każdego

Nowoczesne skanery do skanowania paczek

Dodatkowe zlecenia dostarczania paczek (5-20x paczek max!)

Możliwość jeżdżenia "rescue" tzw. pomoc innym

Nowe samochody wyposażone w kamerę cofania, czujniki cofania, pułki ułatwiające organizacje paczek w samochodzie

Pełne i profesjonalne wsparcie doświadczonych dyspozytorów podczas pracy (Dyspozytorzy rozmawiają w języku polski, angielskim, a także niemieckim)

Możliwość pracy soboty!

Możliwość wzięcia zaliczki!

Ubezpieczenie zdrowotne na wysokim poziomie w Niemczech!

Day offy (bezpłatne dni wolne)

20 dni płatnego urlopu

TWOJE ZADANIA:

Dostarczanie paczek do klientów

Przestrzeganie zasad przy dostarczaniu paczek

Załadunek paczek do samochodu

Punktualność na parkingu przed załadunkiem

WYMAGAMY:

Wiek minimum; ukończone 18 lat

Posiadanie prawa jazdy kat. B

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1209197

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2024-05-17 20:19:35
Ilość wyświetleń:
233
Stawka za godzinę:
90.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Erando
Państwo: Germany
Miasto: Leipzig
Nr telefonu: +48 603 228 813

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: erandorekrutacja@gmail.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- 2500€ NETTO! Kurier 100€ BONUS NA START!
 mobile