Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1208756

Spawacz MAG do 18439 Stralsund

Oferta pracy w Niemczech

Serdecznie witamy w Bookmark- Personal

Jako specjaliści w pośrednictwie pracy oferujemy kandydatom atrakcyjne oferty pracy z interesującymi zadaniami w renomowanych firmach.

Szukasz nowego wyzwania jako Spawacz MAG na terenie Niemiec ?

W takim razie nasz Klient jest właściwym miejscem dla Ciebie!

MIEJSCE PRACY: 18439 Stralsund

Twój zakres obowiązków:

Spawanie metodą : MAG

Nasze wymagania:

Aktualne uprawnienia spawalnicze potwierdzone certyfikatem
Doświadczenie w zawodzie spawacza
Znajomość rysunku technicznego
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B + własne auto na wyjazd do pracy

To oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia
Diety
Renomowane miejsca pracy na terenie Niemiec
Bonus wakacyjny i świąteczny
250 Euro bonusu za polecenie nowego pracownika
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
Opieka polskiego koordynatora

W razie jakichkolwiek pytań jestem osiągalna pod numerem tel. 0049 163 777 64 52 Marta

Powiększ

Informacja z serwisu