Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1207818

Lakiernik samochodowy od 3000 EUR netto Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Opis stanowiska

Lakiernictwo pojazdów i elementów pojazdów
Przygotowanie elementów pojazdu do prac lakierniczych
Obróbka i przygotowanie powierzchni
Drobne prace demontażowe i montażowe
Sprawdzanie czystości i jakości powierzchni itp

Wymagania

Wymaganie na wyzej wymienionym stanowisku
Podstawowa komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy

Niemiecką umowę o pracę (nieograniczoną), na niemieckich warunkach
Niemieckie ubezpieczenie
Diety (Netto, od 60€) za każdy przepracowany dzien
Atrakcyjne wynagrodzenie za przepracowany miesiąc
Terminowo wypłacane wynagrodzenie
Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością pracy w soboty
Pomoc w organizacji wyjazdu oraz załatwianiu wszystkich formalności
Miłą obsługę
Brak Zeitkonta
Dodatki urlopowe oraz świąteczne
Możliwość pobierania zaliczek
25 dni urlopu w roku
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu)

Informacja z serwisu