Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1207756

Przepalacz złomu DE

Oferta pracy w Niemczech

PORTMETAL SP. Z O.O zarejestrowana jako Agencja Pracy Tymczasowej poszukuje obecnie pracowników fizycznych na stanowisko PRZEPALACZ ZŁOMU

Praca na terenie Niemiec, miejscowość: HALLE

Opis stanowiska:

- przepalanie złomu za pomocą palnika (propan – tlen).
Palimy zróżnicowany materiał typu gabaryty, szyny i wszystki inny rodzaj złomu do przepalanie wg wymogów klienta

Oferujemy:

- praca na pełen etat,
- jednozmianowy podstawowy system czasu pracy (możliwość pracy od poniedziałku do piątku lub od poniedziałku do czwartku przy zachowaniu 40h tygodniowo)
- pełny etat czyli 40h tygodniowo
- wynagrodzenie 14, 00 euro brutto/h – płatne na 10go każdego miesiąca przelewem na konto (brak wypłat tygodniowych)
- umowę o pracę tymczasową oraz oddelegowanie na zasadzie A1
- nocleg finansowany przez pracodawcę (partycypacja w kosztach noclegu po stronie pracownika tylko 6 euro/ dzień)
- zwrot kosztu 1 zjazdu w miesiącu do kraju

Maksymalny okres pracy 18 miesięcy za pośrednictwem naszej agencji, możliwość przejścia bezpośrednio pod klienta w okresie zatrudnienia lub po okresie 18 miesięcy. Po okresie 18 miesięcy wymagana przerwa 3 meisiące w czasie, której możemy zmienić miejsce pracy

Wymagania::
- uprawnienia zawodowe spawacza gazowego lub przepalacza lub cięcie tlenowe - warunek konieczny
- minimum 2-3 lata doświadczenia jako przepalacz
- wymagany miesiąc zamieszkania w Polsce przed wyjazdem do Niemiec
- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
- prawo jazdy kat .B

Przed wyjazdem do pracy na teren Niemiec wymagany tydzień pracy w centrali w Polsce w Dąbrowie Górniczej celem otrzymania wszystkich niezbędnych formalności do pracy za granicą.

Koszt noclegu podczas pracy w Dąbrowie pokrywa firma PORTMETAL sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1207756

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2024-05-10 13:25:47
Ilość wyświetleń:
53
Stawka za godzinę:
14.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: KamilaMetys
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: DĄBROWA GÓRNICZA
Nr telefonu: 539914883

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: k.matysiewicz@tsr-pl.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Przepalacz złomu DE
 mobile