Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil
  
  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc
 
Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1207372

Zbieranie zamówień w centrum dystrybucyjnym Albert Heijn |16.27 EUR/h!

Oferta pracy w HolandiiPracuj w Holandii dla sieci znanych supermarketów – Albert Heijn. Zostań order pickerem w jednym z Centrów Dystrybucyjnych, w których przygotowywane są zapasy artykułów spożywczych dla wszystkich sklepów w kraju!

Lokalizacje do wyboru: Geldermalsen, Pijnacker, Tilburg, Zaandam, Zwolle

OPIS STANOWISKA

Ta praca polega na zbieraniu zamówień przy użyciu systemu głosowego tzw. Voice Pick, który jest zaprogramowany w języku polskim. Do kompletowania zamówień będziesz używać elektrycznego wózka zwanego potocznie BT-jem. Nie martw się tym, w trakcie tygodniowego szkolenia, przyjazny zespół szkoleniowców wdroży Cię we wszystkie zadania!

NASZA OFERTA

• BARDZO ATRAKCYJNA STAWKA GODZINOWA nawet 16.27 (13.63 EUR +11.06% ATV +8.33% dodatek wakacyjny) oraz bonusy płacowe za dobrą wydajność czy za pracę wieczorem, na nocki lub w weekendy np. +100% za niedziele!

• Praca na trzy zmiany (7-14:45 / 15-22:45 / 23-6:45 ), podczas których na każde 8h są aż trzy przerwy z czego 2 x 10 min normalnie PŁATNE!

• AH podczas pracy na popołudniowej zmianie zapewnia DARMOWY LUNCH! Na miejscu cały czas dostępna jest też restauracja w której można kupić ciepły posiłek

• UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ NA WARUNKACH HOLENDERSKICH z gwarantowanymi godzinami (min. 112h pracy miesięcznie)

WYMAGANIA

• Dostępność na min. pół roku

• Gotowość do pracy także w hali chłodnej (2° C)

• Prawo jazdy kat. B - mile widziane

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH!

LOGISTYKA

Przed wyjazdem do Holandii dopełnimy wszelkich formalności (włącznie z podpisaniem umowy), a w razie potrzeby pomożemy Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów na autokar z Polski. Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!

DODATKOWE INFORMACJE

Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów- nasi pracownicy czerpią korzyści z kursów językowych, szkoleń i loterii np. OTTO Mega Rewards!

Uwierz, znamy się na rzeczy. Co roku zatrudniamy nawet 15 000 nowych pracowników – dołącz do nich! Nie ma się nad czym zastanawiać, możesz zacząć nawet od zaraz!
Zadzwoń do nas +48 71 744 31 00 lub wyślij aplikację na adres: applications@ottoworkforce.euChcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia- -Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.Powiększ

Informacja z serwisu

  
Ogłoszenie nr 1207372

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2024-05-08 12:20:47
Ilość wyświetleń:
45
Stawka za godzinę:
16.27Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: jurecka
Państwo: Polska
Województwo: Dolnośląskie
Miasto: Bielany Wrocławskie

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: applications@ottoworkforce.eu
Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Zbieranie zamówień w centrum dystrybucyjnym Albert Heijn |16.27 EUR/h!
 mobile