Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205846

Technik utrzymania ruchu - automatyk, 3900€ - 4900€, Gent, Belg

Oferta pracy w Belgii

Technik utrzymania ruchu - automatyk
Wynagrodzenie: 3900-4900€
Miejsce pracy: Belgia, Gent
Zakwaterowanie: zorganizowane

OFERUJEMY:
• zatrudnienie na belgijskich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
• stawkę od 23, 80€ brutto/h
• dodatki za pracę zmianową
• miesięczne wynagrodzenie: zmiana dzienna: około 3900€, zmiana popołudniowa: ~4350€, zmiana nocna: ~4900€
• nadgodziny płatne 150%
• dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie 15, 38 % rocznych zarobków brutto
• premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie 8, 33 % rocznych zarobków brutto) – pod
warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
• czeki żywieniowe w kwocie 6€ brutto/dzień
• stołówka pracownicza - zapewnia zdrowe, pełnowartościowe pożywienie w rozsądnych cenach
• przez pierwsze 3 m-ce zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę
• ubezpieczenie zdrowotne oraz szpitalne
• gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
• możliwość odbywania szkoleń wewnętrznych
• rozwojowa ścieżka kariery
• możliwość przejścia na stały kontrakt po przepracowaniu roku

OPIS STANOWISKA:
• analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z nieprawidłowym działaniem w pełni
zautomatyzowanych instalacji produkcyjnych
• optymalizacja zautomatyzowanego zakładu produkcyjnego pod względem wydajności, jakości
i niezawodności technicznej
• wykonywanie zadań związanych z konserwacją zapobiegawczą i naprawczą
• identyfikacja, naprawa lub wymiana uszkodzonych systemów lub elementów zautomatyzowanych instalacji
• przemysłowych zgodnie z przepisami, specyfikacjami maszyn, dokumentacją itp
• gwarancja niezbędnych szkoleń i wsparcia ze strony przełożonych
• czynny udział we wprowadzaniu nowych instalacji, procesów i nowych modeli samochodów
• praca w zespole z innymi technikami
• praca w systemie dwuzmianowym lub na stałej zmianie nocnej
• godziny pracy (5:15-13:30, 13:30-21:30, 21:30-5:15)

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe techniczne - dyplom z technologii energetycznych, elektromechaniki
lub 7 lat doświadczenia jako technik instalacji elektrycznych, pomiarowych lub kontrolnych
• znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie
• zainteresowanie automatyką, sterownikami PLC, robotyką (Simens TiA, SattLine, Profinet, CamarC3G, ABB, IRC5)
• duże zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów
• doświadczenie w pracy na zautomatyzowanych liniach produkcyjnych i maszynach sterowanych PLC,
• certyfikaty zgodne z BA4 BA5 (mile widziane)
• inicjatywa i chęć do rozwoju i poszerzania wiedzy
• zainteresowanie najnowszymi osiągnięciami technologicznymi
• chęć do nauki języka niderlandzkiego (klient zapewnia kurs języka w firmie)
• prawo jazdy kat. B
• własny samochód - mile widziane

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543
APLIKUJ: utm.guru/ugRPV

Dodatkowe informacje:
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Powiększ