Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205681

Pracownik sortowania w Herosie

Oferta pracy w Holandii

Wynagrodzenie
€13, 45 za godzinę

Akceptowane języki
Angielski, Polski

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Sluiskil, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Heros to firma, która prowadzi działalność w zakresie produkcji i sprzedaży surowców wtórnych (uzyskanych po recyklingu różnych materiałów resztkowych i budowlanych), uzdatniania wody oraz urządzeń portowych.
Jako pracownik sortujący będziesz pracował w dziale sortowania. Tutaj będziesz sprawdzał i sortował różne materiały na taśmie, razem z kolegami, aby odzyskać jak najwięcej materiału. Będziesz pracował w tak zwanych kabinach (wewnątrz), które są rozmieszczone na terenie całego złomowiska. Oznacza to, że praca może odbywać się głównie wewnątrz, ale może również na zewnątrz, niezależnie od pogody.
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 06:00 do 14:30, 14:30 do 23:00 i 23:00 do 06:00. W sumie będziesz pracować 40 godzin tygodniowo, z możliwością pracy w nadgodzinach w soboty. Za wieczory, noce i nadgodziny będziesz otrzymywać dodatki.
Po przepracowanych 52 tygodniach, następują okresowe podwyżki wynagrodzenia. Masz możliwość rozwoju w kierunku różnych funkcji oraz uzyskania certyfikatu VCA. Dołącz do tego zespołu jako pracownik sortujący!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Praca na linii
Kontrola jakości
Sortowanie metalu
Recykling metalu
Podnoszenie części metalu o różnej wadze

Wymagania
Dobra sprawność fizyczna
Posiadanie ważnego certyfikatu VCA
Posiadanie prawa jazdy kategorii B
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Znajomość języka angielskiego i/lub polskiego

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1205681

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-25 11:17:41
Ilość wyświetleń:
47
Stawka za godzinę:
13.45

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: OttoSpecialStaffing
Państwo: Netherlands
Miasto: Sluiskil, Holandia
Nr telefonu: +48717443146

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: marketingspecialstaffing@ottoworkforce.eu

 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik sortowania w Herosie