Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205666

Operator wózka widłowego wysokiego składu | 16, 00 euro/h- DE

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Lipsk, Niemcy

Masz uprawnienia na wózki widłowe? Wykorzystaj swoje umiejętności w Niemczech i zarabiaj w EURO! Czeka praca w magazynie logistycznym z częściami samochodowymi! Sprawdź szczegóły

CO OFERUJEMY?
Świetną stawkę godzinową 16, 00euro/h + dodatki za nocki i weekendy
Gwarantowane kontraktem minimum 151 godzin pracy w miesiącu
Zakwaterowanie wysokiej jakości z darmowym Wi-Fi
Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich
Stabilną pracę dwuzmianową (od poniedziałku do soboty)
Wynagrodzenie zawsze na czas
Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
Całkowicie zdalny proces rekrutacji – bez wychodzenia z domu!
Pomoc w organizacji wyjazdu za granicę
Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i przejęcia przez klienta lub rozwoju bezpośrednio w strukturach OTTO
Możliwość ubiegania się o Kindergeld i zwrot podatku w Niemczech

OBOWIĄZKI
Obsługa wózka widłowego w celu transportowania części samochodowych
Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych
Kompletowanie zamówień ze skanerem

WYMAGANIA
Uprawnienia na wózki widłowe
Min. 6 mies. doświadczenia
Prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij APLIKUJ, by przejść do formularza Zgłoś się: 717443131 lub wyślij aplikację na adres: applications@ottoworkforce. eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o. o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Powiększ