Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205207

Monter Okien / Pracownik Produkcji Okien

Oferta pracy w Niemczech

**Oferta Pracy: Monter Okien / Pracownik Produkcji Okien**

**Wymagania:**
- Podstawowa znajomość języka niemieckiego.
- Gotowość do podjęcia pracy w wyznaczonym terminie.
- Mile widziane posiadanie samochodu.
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

**Opis Stanowiska:**
- Produkcja i montaż okien aluminiowych i PCV.
- Praca głównie w okolicach Stuttgartu.
- Przewóz materiałów i montaż na miejscu u klientów.

**Zakwaterowanie:**
- Pensjonat z samodzielnymi pokojami i pełni wyposażoną kuchnią, 4 km od miejsca pracy.

**Oferujemy:**
- Stawkę 16, 00 Euro/h Brutto.
- Bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy.
- Polską umowę o pracę tymczasową.
- Dopłaty za podróż Polska-Niemcy-Polska.
- Możliwość otrzymania zaliczki.
- Płatne nadgodziny (25-100%).
- Klarowne i legalne warunki zatrudnienia.
- Możliwość długoterminowej współpracy.
- Opiekę ze strony biura.
- Świadczenia Kindergeld.