Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205113

Kierowca C+E, ADR Niemcy Magdeburg niemiecka umowa

Oferta pracy w Niemczech

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow.
Niemiecka firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
KIEROWCA KAT. CE
Miejsce pracy: okolice Magdeburga, Niemcy

WYMAGANIA:
BARDZO DOBRA ZNAJOMOSC JEZYKA NIEMIECKIEGO - WYMOG KONIECZNY
doswiadczenie jako kierowca - minimum rok
Prawo jazdy kat. CE + wazne ADR

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
trasy po calych Niemczech
Wykonywanie załadunku i rozładunku oraz zabezpieczanie towaru
Prowadzenie transportów specjalnych, ADR.

OFERUJEMY:
zalezy glownie od doswiadczenia kierowcy z reguly jest to 3500€ brutto na miesiac. 23€/ godz
praca od poniedzialku do piatku - 37, 5h w tygodniu
praca zwykle w godzinach 7:00 - 18:00
DIETY - 14€/28€
30 dni urlopu w ciagu roku
weekendy i swieta zawsze wolne
kwatera zapewniona przez firme
trasy tylko po Niemczech, przy dlugich trasach firma zapewnia hotele
stala praca na niemiecka umowe o prace bezposrednio z firma
świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

CV prosze wysylac na:
kandidaten.lkw@gmx.de
z Dopiskiem LKW MAGDEBURG