Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1205045

Trouble Shooter - Belgia Brugge

Oferta pracy w Belgii

Trouble Shooter – Belgia Brugge

Firma działa w branży opakowań. Bardzo duży i zautomatyzowany nowoczesny zakład produkcyjny.

Zakres obowiązków:
Rozwiązywanie problemów (technik) - 2 ZMIANY LUB ZMIANA NOCNA
- musisz zapewnić, że w przypadku awarii maszyny produkcyjne zostaną przywrócone do pracy tak szybko, jak to możliwe
- Śledzisz doraźne problemy elektryczne lub mechaniczne, analizuje i zapewniasz trwałe rozwiązanie.
- Jesteś odpowiedzialny za konserwację zapobiegawczą i leczniczą maszyn
- Ustalasz priorytety interwencji, a także postępujesz zgodnie z codzienną listą działań

Wymagania:
Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów (dobra wiedza elektryczna i mechaniczna)
Znajomość systemów PLC
Potrafisz czytać rysunki elektryczne
Gotowość do pracy na 2 zmiany
Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- umowa na belgijskich warunkach;
- ubezpieczenie zdrowotne, społeczne oraz prawo do belgijskiej emerytury;
- Praca na 2 zmiany w 38-godzinnym tygodniu pracy (godz. 5-13 / 13-21 ) w piątek jest to 5-10 / 10-15.
- Wynagrodzenia wahają się od 17 € do 20 € za godzinę brutto + 7, 5% premii za zmianę = 400 € do 500 € netto tygodniowo (WSZYSTKIE KOSZTY JUŻ ZAPŁACONE)
- Bony na posiłki o wartości 7, 00 € za przepracowany dzień
- Chcesz pracować na stałą nocną zmianę? Mają też wolne miejsca pracy! (dopłata za zmianę nocną wynosi 15%)
- zwrot kosztów przyjazdu do Belgii;
- premia na zakończenie roku oraz dodatek wakacyjny;
- zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym koszt 100 euro tygodniowo

Jeśli jesteś zainteresowany zgłoś się już teraz!
info@silko-recruiting.com

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1205045

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-22 10:37:59
Ilość wyświetleń:
48
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Silko

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@silko-recruiting.com

 Wersja strony na komórkę:
- Trouble Shooter - Belgia Brugge