Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204778

Dekarz

Oferta pracy w Holandii

Stanowisko: Dekarz

Dołącz do Nas! Praca w renomowanej firmie o europejskim zasięgu!

Czy marzysz o stabilnej pracy w firmie, która działa przez cały rok? To świetnie, że tu jesteś! Nasza firma to wieloletnia holenderska agencja pośrednictwa pracy, z ponad 26-letnim doświadczeniem, która oferuje nie tylko pracę, ale także wsparcie i komfort naszym pracownikom.

Opis stanowiska:
Jako dekarz będziesz odpowiedzialny za wykonywanie różnorodnych prac związanych z montażem, naprawą i konserwacją dachów. Będziesz pracować zarówno na nowych budynkach, jak i przy remontach istniejących konstrukcji. Twoje zadania będą obejmować układanie pokryć dachowych, montaż izolacji, ocieplenia, montaż rynien i rur spustowych oraz naprawy wszelkich usterek związanych z dachami.

Wymagania:

Doświadczenie zawodowe w pracy jako dekarz lub pokrewnej specjalizacji.
Znajomość różnych technik układania pokryć dachowych, w tym gontów, blachy, papy, dachówek ceramicznych i betonowych.
Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn dekarskich.
Zdolność do czytania i interpretacji rysunków technicznych oraz planów budowlanych.
Dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy na wysokościach.
Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej.
Dokładność, precyzja i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Znajomość przepisów i norm bezpieczeństwa pracy związanych z pracą na wysokościach.
Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej.
Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie kolegów z zespołu.
Atrakcyjną stawkę 14, 27 EUR brutto.
Opiekę polskiego koordynatora.
Ubezpieczenie.
Gwarancję zakwaterowania przez biuro.
Dodatek do zakwaterowania.
Cotygodniowe wynagrodzenie.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu jako dekarz, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na podany adres e-mail: info@weurk.com