Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204777

Betoniarz-zbrojarz

Oferta pracy w Holandii

Szukasz pracy w solidnej firmie działającej cały rok? To dobrze trafiłeś! Jesteśmy dużą holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 26-letnim doświadczeniem. Każdego dnia wiele pracowników wEUrk wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży technicznej, produkcyjnej, agrarnej, spożywczej, przemysłowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i bardzo często oferujemy pracę na stałe. Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy pracowników produkcji do pracy przy produkcji prefabrykatów betonowych.

Zbrojarz - betoniarz

Obowiązki
układanie elementów w formach wg. rysunku technicznego: cegieł, uzbrojenia, plus detali (rurki, elektryka, itd)
po zalaniu formy rozprowadzenie betonu
dodawanie styropianu/waty uzbrojeniowej
formy (szalunki) są gotowe
składanie form
zbrojenie form
skręcanie zbrojeń

Wymagania
doświadczenie w pracy przy produkcji betonu,
umiejętność czytania rysunku technicznego – samodzielności w pracy
znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
wymagane prawo jazdy

Oferujemy
opiekę polskiego koordynatora,
ubezpieczenie,
zakwaterowanie
Praca na dłuższy okres czasu, dojazd do pracy.
Dojazd do pracy

Osoby spełniające kryteria i zainteresowane ofertą, proszeni są o przesyłanie CV na adres;
info@weurk.com z dopiskiem „betoniarz-zbrojarz"