Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204349

Wulkanizator - monter opon, 550-600€ netto/tydz, Lommel, Belgia

Oferta pracy w Belgii

Wulkanizator - monter opon
Wynagrodzenie: 550-600€ netto/tydzień
Miejsce pracy: Lommel, Belgia
Zakwaterowanie: zagwarantowane

OFERUJEMY
• zatrudnienie na warunkach belgijskich
• stawkę: 550-600€ netto tygodniowo
• dodatek wakacyjny w wysokości 15, 38% rocznych zarobków brutto (wypłacane raz w roku)
• pracę od poniedziałku do soboty z możliwością nadgodzin
• zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
• możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia - koszt od 9€ miesięcznie
• opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu
• pracę sezonową ok. 2 miesiące z możliwością przedłużenia lub powrotu w kolejnych sezonach (po pozytywnej ewaluacji przez klienta)
• zwrot kosztów transportu do Belgii do kwoty 150€ (na podstawie paragonu za paliwo/biletu z dnia przyjazdu)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• praca w jednym z serwisów wulkanizacyjnych zlokalizowanych na terenie Belgii
• wymiana opon praca w szybkim tempie +/- 20-30 minut
• kontrola stanu opon; analiza zużycia opon/ bieżnika
• demontaż kół oraz opon z felg
• wyważanie kół
• obsługa narzędzi i maszyn używanych w warsztacie
• praca zespołowa
• przestrzeganie zasad BHP
• kontakt z klientami warsztatu

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
• wykształcenie kierunkowe min. zawodowe
• kilkuletnie doświadczenie w pracy jako wulkanizator
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• zaangażowanie i chęć do pracy
• prawo jazdy kat. B
• własny samochód - mile widziany

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

APLIKUJ: utm.guru/ugO1K

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Powiększ