Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204231

Pracownik budowlany - płytkarz/glazurnik

Oferta pracy w Danii

Jesteśmy siecią firm wyspecjalizowaną w rekrutacji i administrowaniu pracownikami w Danii.

Zapewniamy w Danii świetne warunki zatrudnienia pracownikom z Europy Wschodniej i Środkowej – to nie tylko godna płaca, ale także masa wspaniałych ludzi, którzy pracują na wspólny sukces. Przekonaj się sam! Jeśli interesuje Cię praca stała lub wakacyjna, Dania może okazać się doskonałym wyborem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Informacje

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Zakończenie pracy: pierwsza umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia. (Prace odbywają się przez cały rok z umówionymi wcześniej zjazdami na urlop/święta).

Ilość wakatów: 4

Zakres obowiązków

Układania płytek wykonanych z różnych materiałów,

Przygotowanie powierzchni do położenia kafelek/płytek, usuwanie nierówności,

Prace wykończeniowe, wypełnianie spoin,

Prace ogólnobudowlane

Wymagania
Kilkuletnie doświadczenie przy układaniu płytek,

Znajomość języka angielskiego mile widziana - nie jest konieczna

Prawo jazdy kat. B oraz własne auto dojazdy do pracy (mile widziane),

Zaangażowanie,

Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

Sprawność fizyczna

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 12 500PLN

11000 PLN podstawa + 1500 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji zakwaterowania

Pomoc administracyjną w Danii

Narzędzia do pracy oraz odzież robocza