Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1204081

Ścinanie, sortowanie i pakowanie papryki- praca w Holandii

Oferta pracy w Holandii

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Obecnie poszukujemy osób do pracy jako: PRACOWNIK PAKOWNI
Główne lokacje szklarni: Terneuzen, Steenbergen,
Zakres obowiązków:
ścinanie papryki
sortowanie lub pakowanie papryki
Wymagania:
- zmotywowanie do pracy
- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego
- prawo jazdy kategorii B ( możliwość korzystania z auta firmowego dla celów prywatnych )

Warunki:
- dużo godzin pracy
- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
Co oferujemy:
-dłuższą współpracę
-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!
Dominika + 48 570 901 033
Kamila +48570901414
Wiktoria + 48 570 901 913
Daria + 48 577 901 944

Klaver Sp. z.o.o. KRAZ 18450

Powiększ