Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203308

Pracownik zbioru warzyw - bez j. obcego

Oferta pracy w Holandii

Pracownik zbioru warzyw – bez wymogu znajomość j. obcego - Holandia

Dla naszego Klienta, holenderskiej firmy, zajmującej się zbiorem i dystrybucją warzyw, poszukujemy Kandydatów na stanowisko – pracownik zbioru warzyw

Lokalizacja – Volkel, Holandia
Start pracy – od zaraz

Oferta:
• Umowa zlecenie – oddelegowanie do Holandii
• Praca od poniedziałku do soboty (5:00-5:30 - +/- 17:00)
• 38h tygodniowo + nadgodziny
• Zatrudnienie na cały sezon
• Stawka podstawowa - 13, 27 euro brutto/h (podwyżka stawki od 01.07)
• Godziny pracy pomiędzy 38h a 48h tygodniowo są naliczane z dodatkiem 8, 25%
• Godziny pracy pomiędzy 48h a 55h tygodniowo są naliczane z dodatkiem 25%
• Do podstawowej stawki godzinowej jest doliczany również dodatek wakacyjny i
rezerwa urlopowa w wysokościach 8, 33% i 10, 92% - jest to wypłacane co
miesiąc razem z wynagrodzeniem
• Po zakończeniu sezonu, każdy z kierowców, który przez cały okres woził
pracowników dostanie bonus w wysokości 100 euro brutto za każdy miesiąc
• Zakwaterowanie – płatne ok. 90 euro/tydzień
• Transport do pracy busem

Zadania:
• Zbieranie warzyw z pola
• Odcinanie niepotrzebnych pędów/części roślin
• Pakowanie warzyw w pojemniki/opakowania/folie
• Układanie warzyw w skrzyniach na paletach
• Praca przy maszynie/pasie podajnym

Wymagania:
• Dobra kondycja fizyczna
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Mile widziane prawo jazdy kat. B

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1203308

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-10 19:47:48
Ilość wyświetleń:
64
Stawka za godzinę:
13.27

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: rekrutacjezagraniczne2022
Państwo: Netherlands
Miasto: Volkel

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: magdalena.czacharowska@ewl.com.pl

 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik zbioru warzyw - bez j. obcego