Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203247

Cukiernik Belgia

Oferta pracy w Belgii

Miejsce pracy: Gent

Poszukujemy kandydatów którzy:

- znają język angielski
- mają doświadczenie na stanowisku cukiernika

Obowiązki:
produkcja wyrobów cukierniczych według receptury
obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów cukierniczych i ciastkarskich
wytwarzanie elementów dekoracyjnych wyrobów cukierniczych
organizowanie własnego stanowiska pracy

Oferujemy:
· belgijska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
· Wynagrodzenie początkowe: minimum 14.73 Euro/godzinę, możliwość wypracowywania nadgodzin dodatkowo płatnych, 20 % dodatku za pracę w nocy, dodatek za pracę w Niedzielę
- zakwaterowanie: 75 Euro tygodniowo
- zwrot kosztów dojazdu do pracy

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim na adres mailowy:

w temacie prosimy wpisać "Cukiernik Belgia"

Powiększ