Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1203158

Monter płyt gipsowo -kartonowych Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Opis / Obowiązki:

Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
Umowa o pracę na okres stały
Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty
Godziny pracy: 167 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)

Główne zadania:
Stawienie konstrukcji pod ściany kartonowo-gipsowych
Zabudowa z płyt K-G i montaż ociepleń
Montaż sufitów podwieszanych z K-G i paneli sufitowych
Wycinanie otworów na drzwi i montaż ram do drzwi

Wymagania:

2-letnie doświadczenie zawodowe
komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:

niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
Wynagrodzenie brutto: 11, 81 do 12, 84 euro / godz.+ Dieta netto 41, 40 euro / dzień pracy
Wynagrodzenie miesięczne netto od 2350 do 2550 euro + nadgodziny

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:
W temat wiadomości prosimy wpisać: KG Niemcy

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1203158

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-10 13:45:14
Ilość wyświetleń:
65
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EastGateRecruitment
Państwo: Polska

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: office@eastgaterecruitment.com

 Wersja strony na komórkę:
- Monter płyt gipsowo -kartonowych Niemcy