Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202840

Serwisant ciężarówek BELGIA

Oferta pracy w Belgii

Miejsce pracy: Veurne
Agencja pracy ABC Work (licencja nr 12912) aktualnie poszukuje dla naszych zagranicznych partnerów osób do pracy na stanowisku serwisant ciężarówek .

Poszukujemy osób z całej Polski. Praca od zaraz.

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie od 19-21€ brutto/h
zatrudnienie na warunkach belgijskich
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
ubezpieczenie zdrowotne
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalony termin wyjazdu
premię za polecenia kandydata do pracy

Zakres obowiązków:
Diagnozowanie problemów hydraulicznych i pneumatycznych w samochodach ciężarowych.
wykonywanie napraw i konserwacji układów hydraulicznych i pneumatycznych.
sprawdzanie i konserwacja hamulców, zawieszenia i układów ciśnieniowych.
przeprowadzanie konserwacji zapobiegawczej i usuwanie awarii.
praca z różnymi markami i modelami samochodów ciężarowych.
zapewnienie zgodności z przepisami i normami bezpieczeństwa.
raportowanie wykonanych prac oraz prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
wiedza z zakresu układów hydraulicznych i pneumatycznych.
wykształcenie techniczne lub certyfikat w zakresie konserwacji samochodów ciężarowych.
umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów.
prawo jazdy kat. C+E
komunikatywna znajomość angielskiego

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 1202840

Kategoria:
Belgia - Dam pracę
Data dodania:
2024-04-09 10:08:27
Ilość wyświetleń:
72
Stawka za godzinę:
19.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ABCWork23
Państwo: Polska
Nr telefonu: +48 570 221 444

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: info@abcwork.eu

 Wersja strony na komórkę:
- Serwisant ciężarówek BELGIA