Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202823

Mechanik przemysłowy

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy - Selters
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako Mechanik przemysłowy

Opis stanowiska:
Montaż zespołów i systemów zgodnie ze specyfikacjami (e-plan, rysunki, listy części, plany kontroli, standardy jakości, specyfikacje czasowe)
Montaż agregatów hydraulicznych
Montaż zespołów pneumatycznych
Odbiór wstępny zespołów i systemów
Wymiana lub przebudowa istniejących systemów, modernizacja
Montaż szaf sterowniczych i sterowników
Prace przyłączeniowe w szafach sterowniczych i rozdziałach mocy
Montaż skomplikowanych systemów rurowych na instalacjach przemysłowych (chłodzenie, sprężone powietrze i granulat/mielony materiał)
Wstępne uruchomienie dostaw mediów
Produkcja dużych elementów i konstrukcji z zakresu inżynierii mechanicznej
Wykonywanie połączeń rurowych (połączenia spawane, zaprasowywane i skręcane)
Testy funkcjonalne samodzielnie wykonanych zespołów

Oferujemy:
Wynagrodzenie 2750€ netto miesięcznie ( możliwość nadgodzin)
Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
Składki zdrowotne,
Zagraniczna umowa,
Dobre warunki pracy,
Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
Indywidualne podejście do kandydata,
Praca od zaraz

Wymagania:
Doświadczenie jako mechanik przemysłowy
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy i auto na dojazd do pracy
Chęć rozwoju i długotrwałej współpracy

Powiększ