Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202676

Dekarz-blacharz, praca na terenie Francji

Oferta pracy we Francji

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Dekarz

Miejsce pracy: Francja/Paryż

OBOWIĄZKI :

- montaż pokryć dachowych (wymiana krokwi, montaż łat, okien dachowych, wyłazów i świetlików).

- pokrywanie dachów materiałami dekarskimi: dachówką, blacho-dachówką, montaż opierzenia dachowego

- umiejętność czytania rysunku technicznego

WYMAGANIA :

- doświadczenie na podobnym stanowisku 5 lata

- umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń brygadzisty

- mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 18, 50 euro /h brutto

- darmowe zakwaterowanie

- możliwość pobierania zaliczek

- długofalową współpracę

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 788564136, 881411500 lub adres emeil - asinterim.pl@gmail.com