Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202407

Serwisant samochodowy /mechanik /Niemcy / Ketzin

Oferta pracy w Niemczech

Serwisant samochodowy
Lokalizacja – Niemcy, Ketzin
Oferujemy:
 Niemiecką umowę o pracę, bezpośrednio z pracodawcą
 Bezpłatne zakwaterowanie
 Wynagrodzenie: 2400-2950 euro brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
 Jednorazowy bonus w wysokości 750 euro brutto na start pracy
 Pracę rotacyjną na 2 zmiany (6:00 - 14:30; 13:15 - 21:45)
 Pracę głównie od poniedziałku do piątku
 Możliwe nadgodziny
 28 dni płatnego urlopu
 Możliwość zakupu auta na preferencyjnych warunkach

Zadania:
 Wymiany elementów eksploatacyjnych (koła, filtry, oleje, klocki hamulcowe)
Wymagania:
 Doświadczenie (min. 1 rok albo świeżo po ukończeniu szkół mechanicznych)
 Mile widziane doświadczenie w pracy z różnymi markami samochodów (głównie nowsze marki)
 Umiejętność korzystania z komputera diagnostycznego
 Auto i prawo jazdy