Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202327

Operator sprzętu budowlanego - okolice Brukseli, Belgia

Oferta pracy w Belgii

Zadania:

obsługa koparek, spycharek, walców, maszyn do asfaltowania i innych różnych ciężkich maszyn i urządzeń używanych przy budowie i utrzymaniu dróg oraz innej infrastruktury
ścisłe stosowanie się do instrukcji inżynierów lub nadzorujących dotyczących budowy dróg, w tym niwelowania terenu, układania asfaltu lub betonu oraz zagęszczania materiałów
zapewnienie bezpieczeństwa sobie i innym na miejscu pracy poprzez przestrzeganie przepisów i procedur bezpieczeństwa
konserwacja i inspekcja maszyn w celu zapewnienia ich prawidłowego funkcjonowania i bezpiecznego użytkowania
ewentualna pomoc w załadunku i rozładunku materiałów oraz w przygotowywaniu miejsca pracy

Oferujemy:

umowa belgijska
atrakcyjna stawka godzinowa około 17, 40€ brutto/h (w zależności od doświadczenia)
wypłaty tygodniowe
praca 40h tygodniowo
świadczenia pozapłacowe w budownictwie (dodatek pogodowy, eko-kupony, składka budowlana)
zapewnione zakwaterowanie z wyposażoną kuchnią, pralka, WIFI
(koszt pokoju: 1-osobowy 85€, 2-osobowy 55€)
zwrot za dojazd do pracy
zwrot kosztów dojazdu do Belgii 125€

Wymagania:

uprawnienia na sprzęt budowalny
certyfikat VCA lub chęć jego uzyskania
prawo jazdy kat. C lub C+E
komunikatywna znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub francuskiego (warunek konieczny)

Wynagrodzenie: od 17, 40 EUR
Ilość wakatów: 2