Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1202208

Stolarz, produkcja drzwi i okien z drewna

Oferta pracy w Belgii

Miejsce pracy: Aarschot
ABC Work to firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy. Pomogliśmy już tysiącom kandydatów w znalezieniu zatrudnienia.
Legalność naszej działalności potwierdza wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia (KRAZ) pod numerem 12912.

Obecnie dla naszych partnerów poszukujemy osób do pracy jako stolarz

Zakres obowiązków:
Firma zajmuje się produkcją drzwi, okien oraz bram z drewna
mierzenie materiałów i przygotowanie do obróbki
Obsługa maszyn stolarskich
składanie elementów i klejenie
lakierowanie

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie od 17, 20€ brutto/h
zatrudnienie na warunkach belgijskich
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jednoosobowe
ubezpieczenie zdrowotne
opiekę polskiego koordynatora
pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
indywidualnie ustalony termin wyjazdu
Zwrot początkowych kosztów przyjazdu do Belgii,

Wymagania:
doświadczenie jako stolarz minimum 5 lat
znajomość maszyn do obróbki drewna
umiejętność czytania rysunków technicznych
komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

Wyślij CV info@abcwork.eu
Jeśli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń do nas +48 570 221 444 - Marlena lub +48 790 448 110 - Izabela.

Powiększ