Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1201918

Mechanik/Serwisant samochodowy bez j. obcego

Oferta pracy w Niemczech

Serwisant/Mechanik samochodowy- bez znajomości j. obcego

Dla naszego Klienta, dystrybutora aut używanych w całej Unii Europejskiej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Serwisant/Mechanik samochodowy

Lokalizacja – Ketzin, Niemcy

Oferta:
• Niemiecka umowa o pracę, bezpośrednio z pracodawcą
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Wynagrodzenie: 2400-2950 euro brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
• Jednorazowy bonus w wysokości 750 euro brutto na start pracy
• Praca rotacyjnie na 2 zmiany (6:00 - 14:30; 13:15 - 21:45)
• Praca głównie od poniedziałku do piątku
• Możliwe nadgodziny
• 28 dni płatnego urlopu
• Możliwość zakupu auta na preferencyjnych warunkach

Zadania:
• Wymiany elementów eksploatacyjnych (koła, filtry, oleje, klocki hamulcowe)
• Bardziej skomplikowane naprawy lub wymiany części (rozrządy, skrzynie biegów) elementy elektromechaniczne lub elektryczne (wiązki, czujniki, sterowniki)

Wymagania:
• Doświadczenie (min. 1 rok albo świeżo po ukończeniu szkół mechanicznych)
• Mile widziane doświadczenie w pracy z różnymi markami samochodów (głównie nowsze marki)
•Umiejętność korzystania z komputera diagnostycznego
• Auto i prawo jazdy

Powiększ