Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1201753

Operator wózka przedniego (szklarnie), 14, 20€ brutto/h, Duffel, Belg

Oferta pracy w Belgii

Operator wózka przedniego (szklarnie)
Miejsce pracy: Duffel, Belgia
Wynagrodzenie: 14, 20€ brutto/h
Zakwaterowanie: zapewnione

praca od zaraz do 20. maja 2024

OFERUJEMY:

zatrudnienie na belgijskich warunkach
stawkę: 14, 20€ brutto/h (wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)
możliwość wypracowania około 38h tygodniowo
pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
opiekę polskiego koordynatora
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania pokój 2 osobowy 65€ / tydzień
możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego 9, 50€ miesięcznie

OPIS STANOWISKA:

obsługa wózka przedniego na terenie hali jak i poza nią
obsługa maszyny czyszczącej na terenie szklarni
transport sadzonek i roślin na terenie hali
wykonywanie dodatkowych prac na terenie szklarni w razie potrzeby - tworzenie zestawów roślin, pakowanie, itp.
utrzymywanie porządku na hali
dbałość o powierzony sprzęt
praca od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00-14:30

WYMAGANIA:

doświadczenie jako operator wózka widłowego przedniego
uprawnienia na wózek widłowy - certyfikat heftruck
doświadczenie w pracy w rolnictwie mile widziane
komunikatywna znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B - WARUNEK KONIECZNY
własny samochód- mile widziany
gotowość do pracy w zespole

Aplikuj: utm.guru/ugu44

Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 786 865 894, 503 028 187, 690 630 543

Dodatkowe informacje:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Link2work Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu (KRAZ 4570). Informacja na temat przetwarzania Państwa danych jest dostępna na naszej stronie internetowej www.link2work.pl w zakładce polityka prywatności: link2work.pl/polityka-prywatnosci/

Powiększ