Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1201750

Operator - Ustawiacz maszyn CNC

Oferta pracy w Niemczech

Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Posiadamy oferty pracy głównie w centralnych Niemczech oraz górnej Bawarii (okolice Norymbergi oraz Wurzburga). Praca jaką oferujemy w głównej mierze jest pracą stacjonarną, a co za tym idzie w jednym miejscu pracy na dłuższy okres czasu, bez konieczności częstego przemieszczania się po Niemczech.

Twój zakres obowiązków
praca na stanowisku operator maszyn cnc
praca na maszynach ze sterownikiem Siemens, Mazak, Fanuc, Sinumerik lub Heidenhein
wprowadzanie korekt, ustawianie maszyny pod odpowiednie parametry wg rysunku technicznego
Pracodawca oferuje

niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
długoterminową współpracę
bezpłatne zakwaterowanie
wynagrodzenie miesięczne od 2450 euro netto
stawka godzinowa 16, 16 euro brutto
możliwość pobierania zaliczek
punktualne wypłaty
bonus powitalny w wysokości 50 euro
200 euro premii po przepracowaniu pierwszego miesiąca
200 euro premii za zwerbowanie kolegi / znajomego do pracy
odzież roboczą oraz narzędzia do pracy
opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego
świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, składki emerytalne, Kindergeld, płatny urlop, dodatki urlopowe i świąteczne itp)

Wymagania pracodawcy
komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie na stanowisku operator maszyn cnc
prawo jazdy kat. B
własny samochód (mile widziane)

CV należy składać poprzez przycisk aplikuj lub na adres Email: biuro@soberka.pl
Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerami telefonów:
+48 34 35 02 159 lub +48 884 375 335
Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych
osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych
oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z
naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej
wraz z stosowną informacją.

Powiększ