Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 1201722

BETONIARZ - BETON NATRYSKOWY (mokry i suchy) - Rotterdam Maasvlakte

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska:
U naszego klienta wykonujemy naprawy różnego typu ubytków w konstrukcjach, zarówno betonowych, jak i żelbetowych (ściany, podłogi, silos). Beton natryskowy, inaczej torkret - jest nanoszony na powierzchnię przez natryskiwanie. Stosowane są w tym celu dwie metody: na sucho lub na mokro. Beton natryskowy ma wiele zalet. Wykorzystanie go ułatwia i przyspiesza pracę. Pozwala również na wykonywanie obiektów o nieregularnym kształcie.

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako betoniarz natryskowy
- Doświadczenie przy ustawianiu pompy natryskowej (między innymi typu torkretownica maszyna do natrysku)
- Doświadczenie przy natrysku betonu na sucho lub na mokro
- Jezyk angielski i/lub holenderski
- VCA Basis - lub chęć zrobienia egzaminu w Holandii (w języku Polskim)

Oferujemy:
- Oferta dla osoby na firmie holenderskiej ZZP lub Polskiej A1 lub na kontrakt
- Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od doświadczenia, wynagrodzenie ustalane indywidualnie)
- Holenderska umowa o pracę
- Mieszkanie (jeśli jest potrzebne)
- Start pracy 8 kwietnia 2024
- długość projektu – praca stała (lub 6 miesięcy)

Kontakt: info@silko-recruiting.com

Powiększ